Renault Captur Intense jūs pārsteigs ar labāko aprīkojumu


Jaunais Renault Kaptur Intense sola iepriecināt ar uzlabotu salona aprīkojumu, kā arī pāris svaigiem dzinējiem klāstā. To žurnālistiem pastāstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību menedžeris, kurš arī nosauca neskaidru datumu, kad automašīna nonāks masveida ražošanā. Kopumā mēs nolēmām pastāstīt saviem lasītājiem par šo modeli, kā arī iepriecināt viņus ar jau zināmajiem tehniskajiem parametriem un izskata atjauninājumiem.
Lasīt tālāk

Elektromobilis Renault Twingo Z.E. baudīt izcilu akumulatoru


Renault beidzot novieto savu Twingo uz elektriskās trases. Versija ar prefiksu Z.E. nosaukumā jāparādās šī gada pirmajā ceturksnī. Tomēr lielas izmaiņas nav gaidāmas. Modelis nemainīs savu klasi, un ir paredzēts arī ekonomiskiem pilsētas automašīnu cienītājiem ar kompaktiem izmēriem. Kopumā iesim cauri sarakstam un izstāstīsim visu sīkāk, kā gribi.
Lasīt tālāk

Renault Clio RS saņēma stilīgu dizainu


Renault Sport nodaļas dizaineri nesēž dīkā un saviem faniem ir sagatavojuši jaunu stilīgu modeli. Mēs runājam par Renault Clio RS versiju, kurā tiks iekļautas jaunākās automobiļu modes tendences. Jaudīgāks dzinējs, uzlabota piekare, sporta virsbūves komplekts, kā arī dažas izmaiņas salonā – tas ir gandrīz jebkura mūsdienu sporta pārveidošanas panākums. Nedomājiet, ka mēs kaut kā ņirgājamies par jaunumu, tieši otrādi! Izlasiet mūsu pārskatu, lai pārliecinātos par to!
Lasīt tālāk

Hečbeks Renault Megane RS izcēlās ar izcilu dzinēju


Lieliskajam Renault Megane hečbekam ar RS prefiksu vajadzētu iepriecināt jaudīgu benzīna dzinēju cienītājus ar savu jauno dzinēju. Auto saņems patiesi šiku dzinēju, kā arī veselu kosmētisko jauninājumu plejādi. Tajā pašā laikā francūža izmaksas būs ļoti pieticīgas pēc mūsdienu standartiem - 33 tūkstoši eiro. Kaut kas mums liecina, ka šis modelis, ja citas lietas ir vienādas, tūlīt pēc izlaišanas izcelsies par zīmola flagmaņiem.
Lasīt tālāk

Renault Scenic pievienoja visurgājēja versiju


Jauno Renault Scenic, kas solās parādīties tuvākajā laikā, nofotografējuši Eiropas vadošo automobiļu žurnālu spiegi. Un, lai gan pēc izskata modelis daudz neatšķiras no tā standarta kolēģa, palielinātais klīrenss, kā arī stilīgie plastmasas pārklājumi piešķir tam jaunpienācēju, kurš atjauninās modeļu klāstu un iepriecinās visurgājēju versiju cienītājus ar vēl vienu jauninājumu.
Lasīt tālāk

Renault Logan CNG parādīsies šogad



Renault Logan CNG ir franču autoražotāja divu degvielu sedans, kas tika prezentēts 2019. gadā. Beidzot modelis ir izturējis visus testa testus un uzlabojumus un ir gatavs sērijveida ražošanai. Automašīnu piegādi ražotājs sola sakārtot līdz šī gada vidum, kas nevar vien priecāties. Oficiālu modeļa priekšpasūtījumu būs iespējams noformēt Renault dīleru centros.
Lasīt tālāk