Renault Groupe testē elektrisko transportlīdzekļu uzlādes stacijas

Renault Groupe sadarbosies ar Jedlix, lai izpētītu elektrisko transportlīdzekļu ietekmi uz tīkla elektrības bilanci. Pieaugošais elektrisko transportlīdzekļu skaits rada nopietnas bažas par pakāpenisku slodzi uz elektrotīklu, it īpaši pīķa stundās, kad palielinās automašīnu satiksme.
Ir zināms, ka līdzīgus testus jau ir veikuši Volkswagen, Audi un BMW. Kaut kas līdzīgs notika arī Japānā, kur maksimālās slodzes mērīšanu ieviesa Mitsubishi. Kas attiecas uz Renault, testi tiks veikti sadarbībā ar lielāko Francijas degvielas uzpildes staciju operatoru RTE, kā arī par programmatūru atbildīgo Jedlix.

Pētījuma rezultātā plānots noskaidrot, kā elektrisko transportlīdzekļu uzlāde var ietekmēt tīkla slodzi un kā šo procesu var optimizēt. Ņemot vērā daudzu Eiropas valstu pāreju uz elektroenerģiju transporta nozarē, šis jautājums ir vairāk nekā aktuāls.
Atgādinām, ka Renault Zoe šobrīd ir visvairāk pārdotais vecās pasaules elektriskais automobilis, tāpēc uzņēmums ir noraizējies par iespējamām grūtībām ar automašīnu uzlādi. Tomēr Renault inženieri ir pārliecināti, ka šo problēmu var atrisināt ar optimizācijas palīdzību.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив