Jaunais Renault Koleos nonāk atklātībā

Klajā nācis jaunais Renault Koleos apvidus auto. Salīdzinotar līdzšinējās paaudzes modeli, jaunais Koleos demonstrē krietni pievilcīgāku ārieni,iemiesojot franču autoražotāja modernākās dizaina iezīmes. 


Spriežot tikai pēc dizaina vien, jaunais Koleos lieliskisaskan ar jauno Megane, Espace, Talisman un Kadjar, tiesa gan, atšķirībā noKadjar, šis auto ir pilnvērtīgs D segmenta apvidnieks. Protams, kā jau viens no modeļu ranga flagmaņiem, arījaunais Koleos nāk komplektā ar visjaunākajām Renault aprīkojuma opcijām – to vidūLED lukturi, R-Link 2 multimēdiju sistēma, kā arī ļoti plašu drošībasaprīkojuma komplektāciju, kas ietver arī vadītāja noguruma monitoringu. 


Renault arī sola plašāko salona ietilpību šajā klasē.Visticamāk, ņemot vērā, ka tas ir lielāks un platāks nekā Nissan X-Trail, uz kurabāzes tas ir veidots, tā patiešām arī ir. 


Renault informē, ka jaunais modelis nonāks pārdošanā šī gadatrešajā ceturksnī, vispirms parādoties Austrālijā, Turcijā, Persijas līča unLatīņamerikas valstīs. 2016.gada beigās tas kļūs pieejams Ķīnā, kamēr Eiropā unKrievijā - 2017.gada sākumā.


info http://www.whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6180/jaunais-renault-koleos-nonak-atklatiba
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив