Renault Trucks T-sērija: pirmie iespaidi

Aizvadīta pirmā Renault Trucks smago automašīnu testadiena - un arī Whatcar.lv iepazinās ar ražotāja jaunumiem unpiedāvājumiem, apmeklēja servisa centru un devās izmēģinājuma braucienos arjaunajiem T-sērijas modeļiem.

T-sērijas modelis, kas 2015. gadā ieguva Pasaules Gadakravas auto titulu, ir Renault Trucks flagmanis. Varētu padomāt, ka šājā segmentā dizains ir otršķirīga parādība, bet tā nav - šis modelis ir apbalvots arī ar Vācijas Dizaina balvu.  


Mēs izmēģinājām divus T-sērijas vilcējus -  T480 ar augsto guļamkabīniun T440 ar zemo kabīni. 333 trasē pārliecinājāmies, cik viegli patiesībā ir vadāms šāds sastāvs, pat ja tas sver 40 tonnas.

Kravas pārvadāšanas uzņēmumu autoparkiem Renault Trucks modeļu klāstā ir diezgan plašs piedāvājums dažādiem segmentiem – ne vien starptautiskajiem un vietējiempārvadājumiem paredzētie T un D sērijas modeļi, bet arī būvniecībai un skarbiemapstākļiem piemērotie C un K sērijas modeļi.

Pēdējie sevi lieliski pierādījušiun ir pieprasīti Sibīrija, kur ir īpaši sarežģīti braukšanas apstākļi, tā mums atzina Renault Trucks zīmola pārdošanasvadītājs Latvijā Arvis Tauriņš.

Taču arī Latvijā RenaultTrucks šķiet pamatota izvēle - automašīnu  apkope pieejamačetros servisa centros Rīgā, Daugavpilī, Valmierā un Ventspilī. Klientiemir iespēja izvēlēties kādu no vairākiem apkopju piedāvājumiem, kas tiek piemēroti atkarībā no darbaspecifikas un paredzētā nobraukuma. Tas ir diezgan svarīgi, jo atvieglo darbu plānošanu un sniedz iespēju aprēķināt un kontrolēt autoparka izmaksasuz katru kilometru.

Renault Trucks arī ieguldījuši prāvus līdzekļus rezerves daļu noliktavas izveidē,lai vajadzīgās detaļas būtu pieejamas tūlīt un tādējādi automašīnu dīkstāveslaiks tiktu samazināts līdz minimumam.


Kas ir Renault Trucks?


Balstoties uz vairāk nekā gadsimtu senām franču zināšanāmpar kravas automašīnām, Renault Trucksapgādā transporta nozares speciālistus ar plašu pakalpojumu untransportlīdzekļu klāstu (no 2,8 līdz 120 T), kas pielāgots lokālai unreģionālai sadalei, celtniecībai un aktivitātēm lielā attālumā. Renault Trucksdizaina izstrāde, salikšana, kā arī vairuma sastāvdaļu ražošana notiekFrancijā. 


Renault Trucks ir daļa no Volvo Group, kas ir viena no pasaulēvadošajām kravas auto, autobusu, celtniecības aprīkojuma, kā arī jūras unindustriālo dzinēju ražotājām. Grupa piedāvā arī visaptverošus finanšu unapkalpošanas risinājumus. 


info http://www.whatcar.lv/testa-brauciens/6549/renault-trucks-t-serija-pirmie-iespaidi
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив