Renaultforum.lv - новости Renault в Латвии и мире
Войти
Закрыть

Renault Captur Intense jūs pārsteigs ar labāko aprīkojumu

LV / Renault


Jaunais Renault Kaptur Intense sola iepriecināt ar uzlabotu salona aprīkojumu, kā arī pāris svaigiem dzinējiem klāstā. To žurnālistiem pastāstīja uzņēmuma sabiedrisko attiecību menedžeris, kurš arī nosauca neskaidru datumu, kad automašīna nonāks masveida ražošanā. Kopumā mēs nolēmām pastāstīt saviem lasītājiem par šo modeli, kā arī iepriecināt viņus ar jau zināmajiem tehniskajiem parametriem un izskata atjauninājumiem.

Renault Kaptur Intense удивит лучшим оснащением

RU / Renault новости


Новый Renault Kaptur Intense обещает порадовать улучшенным оснащением салона, а также парочкой свежих моторов в линейке. Об этом журналистам поведал PR менеджер компании, который также назвал туманную дату выхода машины в серийное производство. Вобщем то мы решили рассказать нашим читателям о данной модели, а также порадовать их уже известными техническими характеристиками и обновлениями внешнего вида.

Elektromobilis Renault Twingo Z.E. baudīt izcilu akumulatoru

LV / Renault


Renault beidzot novieto savu Twingo uz elektriskās trases. Versija ar prefiksu Z.E. nosaukumā jāparādās šī gada pirmajā ceturksnī. Tomēr lielas izmaiņas nav gaidāmas. Modelis nemainīs savu klasi, un ir paredzēts arī ekonomiskiem pilsētas automašīnu cienītājiem ar kompaktiem izmēriem. Kopumā iesim cauri sarakstam un izstāstīsim visu sīkāk, kā gribi.

Электрокар Renault Twingo Z.E. порадует отличной батареей

RU / Renault Twingo


Компания Renault, наконец, переводит свой Twingo на электрические рельсы. Версия с приставкой Z.E. в названии должна появиться уже в первом квартале текущего года. При этом каких-то кардинальных изменений не ожидается. Модель не собирается менять свой класс, и все также рассчитана на экономичных ценителей городских автомобилей с компактными габаритами. В общем, пойдем по списку и расскажем все в деталях, как вы любите.

Renault Clio RS saņēma stilīgu dizainu

LV / Renault


Renault Sport nodaļas dizaineri nesēž dīkā un saviem faniem ir sagatavojuši jaunu stilīgu modeli. Mēs runājam par Renault Clio RS versiju, kurā tiks iekļautas jaunākās automobiļu modes tendences. Jaudīgāks dzinējs, uzlabota piekare, sporta virsbūves komplekts, kā arī dažas izmaiņas salonā – tas ir gandrīz jebkura mūsdienu sporta pārveidošanas panākums. Nedomājiet, ka mēs kaut kā ņirgājamies par jaunumu, tieši otrādi! Izlasiet mūsu pārskatu, lai pārliecinātos par to!

Renault Clio RS получил стильный дизайн

RU / Renault Clio


Дизайнеры из отделения Renault Sport не сидят сложа руки и подготовили для своих поклонников новую стильную модель. Речь идет о версии Renault Clio RS, которая вберет в себя самые последние веянья автомобильной моды. Более мощный мотор, улучшенная подвеска, спортивный обвес, а также некоторые изменения в салоне - вот успех практически любого современного спортивного рестайлинга. Не думайте, что мы как-то издеваемся над новинкой, совсем наоборот! Читайте наш обзор, чтобы сами в этом убедиться!

Hečbeks Renault Megane RS izcēlās ar izcilu dzinēju

LV / Renault


Lieliskajam Renault Megane hečbekam ar RS prefiksu vajadzētu iepriecināt jaudīgu benzīna dzinēju cienītājus ar savu jauno dzinēju. Auto saņems patiesi šiku dzinēju, kā arī veselu kosmētisko jauninājumu plejādi. Tajā pašā laikā francūža izmaksas būs ļoti pieticīgas pēc mūsdienu standartiem - 33 tūkstoši eiro. Kaut kas mums liecina, ka šis modelis, ja citas lietas ir vienādas, tūlīt pēc izlaišanas izcelsies par zīmola flagmaņiem.

Хэтчбек Renault Megane RS отметился отличным мотором

RU / Renault Megane


Отличный хэтчбек Renault Megane с приставкой RS должен порадовать любителей мощных бензиновых двигателей своим новым мотором. Автомобиль получит поистине шикарный движок, а также целую плеяду косметических нововведений. При этом стоимость француза составит весьма скромные по сегодняшним меркам 33 тысячи евро. Что-то нам подсказывает, что данная модель при прочих равных выбьется во флагманы бренда сразу после выхода.

Renault Scenic pievienoja visurgājēja versiju

LV / Renault


Jauno Renault Scenic, kas solās parādīties tuvākajā laikā, nofotografējuši Eiropas vadošo automobiļu žurnālu spiegi. Un, lai gan pēc izskata modelis daudz neatšķiras no tā standarta kolēģa, palielinātais klīrenss, kā arī stilīgie plastmasas pārklājumi piešķir tam jaunpienācēju, kurš atjauninās modeļu klāstu un iepriecinās visurgājēju versiju cienītājus ar vēl vienu jauninājumu.
В будущее В прошлое

Навигация

Полная версия сайта
Рейтинг@Mail.ru